Makiažo paslaugos

mAKIAZAS

Kiekviena moteris yra graži, o paryškinus veido bruožus – ji tampa spindinti ir nepriekaištinga. Žinoma, kiekviena moteris moka pasidaryti kasdienį makiažą tokį, koks jai tinka ir patinka, tai makiažas nereikalaujantis didelių pastangų. O vizažisto pagalbos dažniausiai kreipiamės ypatingomis progomis: krikštynoms, gimtadieniams, vėstuvėms ir pan. Vizažistui būtina papasakoti kokį makiažą Jūs mėgstate, kokia proga darotės makiažą ir kokio makiažo tikitės. 

Svarbiausia gero makiažo mantra – tai makiažas, kuris Jums tinka! Ne visada reikia vaikytis vyraujančių madų ir tendencijų, reikia į jas tik atsižvelgti, o geras ir kokybiškas makiažas – tai makiažas, kuris Jums tinka, paryškina Jūsų veido bruožus, paryškina Jūsų asmenybę. Makiažas turi Jus puošti, o ne maskuoti. 

Drąsiai galite pasikliauti mūsų specialistėmis. Grožio salone dirba profesionalios vizažistės, kurios Jus pakonsultuos ir parinks Jums tobuliausias makiažo spalvas, atsižvelgus į Jūsų odos tipą – patinks tinkamiausias makiažo priemones. 

Taip pat, atliekame makiažus su Airbase technologija. Tai purškiamas makiažas su silikonu. Šios technologijos dėka, makiažo pagrindas ant veido purškiamas mikrodalelėmis ir lyg dulksna tolygiai pasiskirsto po odą, paslėpdamas visus veido nelygumus, oda atrodo glotni ir lygi. Airbase makiažo technologijai naudojamas silikonas sutvirtina makiažą, todėl makiažas išsilaiko žymiai ilgiau (net iki 24val.).

Ditėja