Depiliacija

koju depiliacija

Depiliacija – tai higieninė procedūra, tapusi kiekvieno iš mūsų kasdienybė. Depiliacijos metu plaukas yra išraunamas nepažeidžiant folikulo, todėl procedūrą reikia periodaiškai kartoti, nes plaukeliai atauga. 

Plaukelius šalini galima įvairiausiais būdais, mūsų grožio salone depiliacija atliekama karštu vašku arba cukrumi. Abi šios procedūros yra gana greitos ir pakankamai neskausmingos. Atliekant depiliaciją periodiškai kas 4-5 savaites skausmas visai išnyksta, nes kiekvienos procedūros metu plaukas yra išraunamas su šaknimi, todėl kaskart atauga vis silpnesnis, švelnesnis ir plonesnis. 

Po depiliacijos būtina tinkamai prižiūrėti odą ir papildomai nedirginti: 

  • 24 val. po depiliacijos rekomenduojame vengti tiesioginių saulės spindulių, nesinaudoti soliariumais ir netepti sudirgintos odos savaiminio įdegio kremais; 
  • 2-3 val. po depiliacijos patariame nesimaudyti ir nešlapinti depiliuotų kūno vietų
Ditėja

Depiliacija vašku

Depiliacija karštu vašku bene populiariausia depiliacijos rūšis. Plaukelius vašku galima šalinti nuo viso kūno, po šios procedūros plaukeliai atauga tik per 3-4 savaites žymiai silpnesni, plonesni ir šviesesni, tad ilgainiui depiliacija vašku tampa vis mažiau skausminga procedūra. 

Po procedūros gali atsirasti išbėrimų, todėl naudojame specialius losijonus, kurie ramina ir pamaitiną odą. Tačiau atlikus depiliaciją karštu vašku rekomenduojame jos papildomai nedirginti. 

Depiliacija cukrumi

Depiliacija cukrumi tampa vis populiaresniu depiliacijos būdu. Ir tikrai neveltui! Depiliacija cukrumi atliekama iš 100 proc. natūralių ingridientų, taip pat yra šiek tiek mažiau skausminga procedūra, mažiau sudirgina odą. Depiliacija cukrumi tinka net ypač jautrios odos savininkams ar turientiems alergijų. 

Plaukeliai po depiliacijos cukrumi atauga tik po 4-5 savaičių! Nes cukraus pastos dėka galima pašalinti net pačius ploniausius plaukelius be jokio vargo. Naudojama cukraus masė atlieka ne tik depilaicijos funkcijas, ji puikiai pasitarnauja kaip kūno šveitiklis, todėl procedūros metu pašalinama ir negyva oda, todėl po depiliacijos vašku Jūsų oda bus itin glotni ir švelni ilgą laiką.