Auskarų vėrimas

auskaru verimas

Ausakrų vėrimas – tai bene populiariausia procedūra siekiantiems pabrėžti savo išskirtinumą ar individualumą. Grožio salone veriame auskarus į beveik visas pageidaujamas kūno vietas. Taip pat naudojame pažangiausias technologijas, kurios garantuoja sterilią procedūrą.

Auskarus veriame naudodami STUDEX SYSTEM 75 technologiją, kuri atitinka visas aukščiausias higienos normas, o auskarai preveriami beveik nejaučiant skausmo. Naudojami specialūs gydomieji auskarai, kurie pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio medicininio plieno, poliruoti arba padengti auksu, šie auskarai supakuojami naudojant patvirtintą medicininio sterilizavimo programą ir yra patvirtinti sveikatos priežiūros institucijų. Gydomuosiu auskarus po auskarų vėrimo rekomenduojame nešioti, kol sugis dūrio vieta ir ilgiau. 

Auskarų vėrimas – itin greita procedūra, tačiau sudėtinga ir reikalaujanti žinių, patirties bei kruopštumo. Todėl būtina ją atlikti pasitelkiant tik profesionalų pagalbą ir jokiais būdais nebandyti patiems namie. 

Taip pat po ausakrų įvėrimo BŪTINA laikytis asmeninės higienos, profilaktiškai plauti žaizdą, neliesti purvinomis rankomis auskaro, nuolat sterilizuoti įsiveriant naujus auskarus. 

Be jokios abejonės mes konsultuojame prieš auskarų vėrimą, tad jei esate dvėjonėse, visada po konsultacijos – galėsite atsisakyti procedūros. 

*Jei neturite 18 metų – būtinas tėvų sutikimas. 

 

Ditėja