Grožio specialistai

Grožio specialistams salonas “Ditėja” tapęs tikrais namais, mes dirbame jau daugiau nei 15 metų. Grožio salone “Ditėja” sutiksite 7 be proto talentingus ir profesionalius meistrus, kurie nuolatos atnaujina žinias įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Čia dirba 4 kirpėjai, 2 manikiūro ir pedikiūro meistrės, 2 kosmetologės, visažistės. Kiekvienas specialistas yra savo srities sertifikuotas profesionalas pasirengęs ne tik atlikti Jums reikalingas procedūras, bet ir suteikti asmenines konsultacijas. 

Kiekvienas klientas mums tarsi geras draugas, tad mūsų komanda pasirengusi Jums skirti  ypatingą ir nuoširdų dėmesį. 

Mes tikime, kad žmogaus kūnas – tvirtovė, kurią reikia mylėti bei puoselėti, todėl visi grožio specialistai dirba tik su kruopščiai atsirinktomis ir kokybiškomis kosmetikos priemonėmis, kurias taip pat galite įsigyti mūsų grožio salone.

*Jei nežinote kokios kosmetikos priemonės Jums tinkamiausios, rekomenduojame prieš apsiperkant pasikonsultuoti su mūsų grožio specialistais. 

KOSMETOLOGĖS, VIZAŽISTĖS

Grožio salone dirbančios kosmetologės, vizažistės yra sertifikuotos meistrės, dinamiškos ir kūrybiškos. 

Kosmetologe Edita Grozio salonas Diteja

Kosmetologė, vizažistė Edita

Edita yra grožio studijos “Ditėja” įkūrėja. Ji grožio industrijoje dirba jau virš 20 metų. Edita yra veido ir kūno priežiūros specialistė, turinti medicininį  išsilavinimą, taip pat baigusi Femina Bona kosmetologijos kursus.

Edita specializuojasi probleminės odos priežiūros klausimais, turi sertifikatą atlikti rūgštinius odos šveitimus, taikant aukštos koncentracijos glikolio rūgštį.  Ji atlieka ir klasikinius masažus, turi Reiki I pakopos  sertifikatus. Taip pat atlieka tokias procedūras, kaip makiažas, auskarų vėrimas, depiliacija vašku ir cukrumi, antakių ir blakstienų dažymas bei laminavimas.

Kosmetologė Edita nuolat atnaujina savo žinias ir tobulinasi įvairiuose mokymuose: 

  • 2014 m. Dalyvavo „Fusion mesotherapy metodai“ mokymuose (adatinės sistemos ROLLER ir MESO-PEN, Elektroporacija ir fotodinaminė terapija, Radiodažnių elektroporacija, mezoterapinių medžiagų ir kokteilių taikymas. 
  • 2015 m. Dalyvavo mezoterapijos mokymuose iš kurių, mokymai su Dr. Aref Alsoufi, Germany.
  • Yra baigusi „Martinex“ mokymus: „Kuperozės patologija, sprendimo būdai cheminiais šveitikliais“  
  • Baigusi makiažo tobulinimo kursus: „Prancūzų makiažo kryptys“, „Nuotakos makiažas“, „Purškiamas makiažas  Airbase sistema“.
  • 2018 m. Baigė antakių formavimas ir laminavimas kursuose „Antakiai – tavo charakteris”.
  • 2020 m. Dalyvavo seminare “Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija – efektyvūs estetiniai sprendimai”.
  • 2021 m. atnaujino žinias ir praktiką su adatine sistema „Mezo-Pen“. 

Kosmetologė Edita yra nuolatinių kasmetinių kosmetologų konferencijų dalyvė, ODA Forumų dalyvė, taip pat dalyvauja „Germaine de Capuccini“ kosmetikos mokymuose. Edita yar grožio studijos “Ditėja” įkūrėja. Ji grožio industrijoje dirba jau virš 20 metų. Edita yra veido ir kūno priežiūros specialistė, turinti medicininį  išsilavinimą, taip pat baigusi Femina Bona kosmetologijos  kursus. 

+ 370 682 35628

FB: Ditėja

Kosmetikė Sandra Grozio salonas Diteja

Kosmetikė Sandra

Sandra yra sertifikuota ir profesionali kosmetikė. Ji baigusi Femina Bona Akademijos kosmetologijos kursus. ODA akademijos kursus “Veido procedūros parinkimas pagal odos tipą”. Pandhy’s mokymus depiliacijos cukraus pasta. Mokėsi vizažo subtilybių pas Militą Daikerytę. Taip pat baigusi antakių ir blakstienš dažymo technikos ELAN- CHNA natūraliais dažais kursus. 

+ 370 67515016

MANIKIŪRO MEISTRĖS

Salone dirba  profesionalios, kruopščios ir kūrybiškos manikiūrininkės, kurioms rūpi Jūsų nagai bei gera jų būklė. 

Manikiūrininkė Violeta Grozio salonas Diteja

Manikiūrininkė Violeta

Violeta manikiūro subtilybių mokosi jau ilgą laiką. Ji profesionali manikiūrininkė pati dalyvaujanti tarptautiniuose manikiūro konkursuose. Violeta mokėsi pas pasaulio manikiūro čempionę Ekaterina Miroshnichenko, manikiūro institute E.M.I. Ji įgijo master manicure kategoriją. Violeta taip pat baigė profesionalius mokymus tarptautiniame manikiūro centre ONIKSAS, o tarptautinėje manikiūro akademijoje AGATE baigė kursą su Zhana Balaush apie nagų formavimą. Taip pat tarptautinėje grožio akademijoje Benita Savice išklausė kursą apie nagų dailę. O Aurelija Ker manikiūro akademijoje baigė kursus apie elegantišką manikiūrą.

+ 370 60586682

FB: VM BeautyNails

KIRPĖJAI

Ditėjoje susitiksite 4 mylinčius savo darbą kirpėjus, pasirengusius pasirūpinti Jūsų tobula šukuosena. Visi dirbantys kirpėjai – ilgametę patirtį turitys profesionalai, nuolat besidomintys naujausiomis tendencijomis bei naujais produktais rinkoje. Kirpykloje dirbama tik su aukščiausios kokybės priemonėmis. 

Kirpėja, meistrė Gražina

Kirpėja Gražina 2011 m. baigė Emanuela Lanni ir Green House universiteto kursus. 2014 m. įgijo „Iconic Blond“ seminaro serfifikatą Rygoje. Gražina yra baigusi Emme Diciotto koloristikos kursus. 

Taip pat ji įgijusi Maurice Den Exter Farouk Systems Academy ir CHI SHINE SHADES plaukų dažymo technikos sertifikatus;

Kirpėja Gražina turi daugiau kaip 20 serfifikatų iš įvairiausių kursų ir mokymų.

 

+ 370 652 71154

 

Kirpėja Irina-grožio salonas Ditėja

Kirpėja, meistė Irina

Kirpėja Irina yra sukaupusi virš 15 metų patirtį. Ji profesionali kirpėja turinti kirpėjos specialybę. 

Irina baigusi Pivot Point kursus. 

Irina yra atsidavusi ir mylinti savo darbą kirpėja. Ji pasiruošusi kiekvieną savo klientą paleisti pribloškiančios išvaizdos!

+ 370 645 05057

FB: Irina 

Kirpėja Viktorija

Kirpėja Viktorija

Viktorija baigusi Femina Bona akademijos kirpimo kursus. 

Viktorija grožio salone dirba tik penktadieniais ir šeštadieniais. 

+ 370 671 01516

 

Kirpėjas Airidas Grožio salonas Ditėja

Kirpėjas Airidas

Kirpėjas Airidas turi sukaupęs virš 5  metų patirtį. Jis baigęs Cascada kirpėjų mokyklą. Airidas yra jaunas ir veržlus, domisi naujausiomis kirpimų bei šukuosenų modeliavimo tendencijomis.  Airidas taip pat daro makiažus!