Paslaugos

Grožio salone antakių ir blakstienų korekcijos atliekamos su naujos kartos ELAN gėliniais dažais. Šie dažai yra be amoniako, pripildyti alijošiaus ekstraktu, argano aliejumi, sorbitoliu, todėl ne tik tolygiai nudažo plaukelius, bet ir visiškai nedirgina odos.

Esant poreikiui dažome ir su natūraliais Henna dažais. Šie dažai suteikia antakiams stulbinamą apimtį bei išraiškingą spalvą, taip pat padeda atstatyti silpnus bei pažeistus antakių plaukelius. Dažai ant plaukelio išlieka itin ilgai – iki 4-6 savaičių. Nereikalauja vandenilio peroksido ir specialaus oksidanto naudojimo, maišomi su specialiu mineraliniu vandeniu. 

KOREKCIJŲ KAINOS

Grožio salone atliekamas auskarų vėrimas į: 

 • ausis
 • ausies kremzlę
 • nosį
 • lupą
 • bambą
 • antakį

Papildomos sąlygos:

Veriame ir mažiems vaikams.

Nepilnamečiai ar jaunesni nei 16 m. privalo atvykti kartu su vienu iš tėvų. Iki 18 m. privalomas tėvų sutikimas.

AUSKARŲ VĖRIMO KAINOS

 

Grožio salone atliekamos visų kūno sričių depiliacijos. 

Grožio salone atliekama depiliacija cukrumi arba karštu vašku. 

 • Depiliacija karštu vašku: 

Atliekant depiliaciją vašku, plaukas yra išraunamas su šaknimi. Procedūrą rekomenduojama  kartoti kas 2-3 savaites. 

 • Depiliacija cukrumi: 

Plaukų šalinimas cukraus pasta yra kiek mažiau skausmingas, nei atliekant įprastu vašku. Procedūros metu plaukas taip pat yra išraunamas su šaknimi. Procedūras rekomenduojama atlikti kas 3 savaites. 

PROCEDŪRŲ KAINOS

Grožio salone atliekamos plaukų kirpimas, plaukų dažymas, plaukų šukavimas ir kitos plaukus puoselėjančios ir atgaivinančios procedūros. Kirpykloje dirbame tik su aukščiausios rūšies, kokybiškomis priemonėmis. Stengiamės kuo mažiau anlinti plaukus cheminiais produktais. Todėl produkciją atsirenkame itin kruopščiai. Čia dirba 4 kirpėjai, meistrai. 

PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PROCEDŪRŲ KAINOS

Prižiūrėtos ir išpuoselėtos rankos yra Jūsų vizitinė kortelė. Tvarkingi nagai, kaip ir tvarkinga apranga – daug pasako apie žmogų. Todėl manikiūras ir pedikiūras yra tos procedūros, kurias renkasi tiek vyrai, tiek moterys. 

Negana to, manikiūras ir pedikiūras gali būti ir be galo atpalaiduojančios procedūros, jų metu išmasažuojamos rankos ir/ar kojos ir pagerinama kraujotaka. 

Atliakme ir parafino aplikacijas. Tai viena efektyviausių ir maloniausių procedūrų plaštakoms arba pėdoms. Rezultatas pasiekiamas jau po pirmos procedūros – oda tampa lygi, giliai sudrėkina, minkšta ir glotni.

MANIKIŪRO IR PEDIKIŪRO KAINOS

Ypatingoms šventėms norisi atrodyti puikiai, todėl Ditės vizažo meistrai pasirūpins Jūsų stulbinančiu įvaizdžiu. 

Teikiamos paslaugos: 

 • Dieninis makiažas
 • Vakarinis makiažas
 • Express makiažas
 • Nuotakos makiažas
 • Vestuvinio makiažo paketas (nuotaka, jaunikis + šeimos nariai/pamergės)
 • Galime suteikti ir individualias makiažo pamokas

Esant poreikiui makiažas atliekamas Airbase technologija – tai yra purškiamas makiažo pagrindas. Tai itin ilgai išliekantis makiažas.

MAKIAŽO KAINOS

Ar norėtumėte vienos terapijos metu pasirūpinti ne tik savo grožiu, bet ir atsipalaiduoti?  

Grožio salone  atliekamos visos veido puoselėjimo procedūros individualiai pagal odos tipą: drėkinančios, maitinančios, stangrinančios, valančios ar odą skaistinančios. Kiekviena iš šių procedūrų atliekamos kartu su veido masažu. O veido procedūroms atlikti pasirenkamos tik kokybiškos ir visame pasaulyje pripažintomis priemonėmis: “ODA” “Germaine de Capuccini”, “Anna Lotan”. 

VEIDO PROCEDŪRŲ KAINOS

Masažo naudą savo kūnui pajusite jau po pirmojo seanso! Tačiau norientiems ilgalaikio efekto rekomenduojame atlikti masažo kursą, kurį sudaro bent 5 kartai. O atliekant masažą profilaktiškai kartą į mėnesį jausitės žymiai žvalesni. 

Siūlome rinktis iš daugiau kaip 10ties skirtingų masažų. Atliekame ir kūno įvyniojimus bei anticeliulinines programas. 

Grožio salone masažus atlieka medicininį išsilavinimą turinti meistrė.

MASAŽŲ KAINOS