Viso gero, celiulite

Nors už lango sniego pusnys, bet mintyse jau tikrai laukiame pavasario bei vasaros, ARBA ATOSROGŲ šiltuose kraštuose! Bet kokiu atveju aktuali tema tampa –  CELIULITAS.

Celiulitas, tai struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie sutrikdo mikrocirkuliaciją ir limfos tekėjimą. Priežastys gali būti hormonų disbalansas, netinkama mityba, judėjimo stoka, limfinės sistemos sutrikimai ir kt. Tai ne tik estetinė problema. Esant III ir IV stadijos celiulitui formuojasi mikromazgeliai (liposklerozė), oda tampa nelygi, jaučiamas skausmas ir sunkumas.


Kovojant su celiulitu svarbu pagerinti kraujotaką, tuo pačiu pagerėja ir limfotaka, geriau pasišalina toksinai. Tam tinka ir liaudiškos priemonės. Mėgstančioms pirtį, galime pasidaryti masažą su medumi (išsitepti celiulito paveiktas vietas medumi ir ilgai plekšnoti, kol medus tampa klampus ir baltas).

Jei geriate kavą, neišmeskite kavos tirščių. Tai puiki priemonė kovai su celiulitu: pusę stiklinės kavos tirščių sumaišysite su 1/3 puodelio cukraus ir pora šaukštų kokosų aliejaus. Šią kaukę reikia įmasažuoti į celiulito paliestas kūno dalis, po to viską nuplauti lediniu vandeniu.

Tiesa, profesionalūs produktai yra kur kas efektyvesni, juos paprasčiau naudoti.
Išbandyta ir pamėgta klientų yra GERMAINE DE CAPUCCINI firmos PERFECT FORMS LIEKNINANTI LIPO EMULSIJA SLIM MISSION. Sudėtyje esanti „Lipo Drone“ technologija mažina riebalines ląsteles. Rezultatas matomas jau po 2 sav. Šią emulsiją galite naudoti kaip kūno kremą. Drėkins, tuo pačiu veiks profilaktiškai prieš celiulitą.

Profesionalus celiulito gydymas yra atliekamas su CELIO GELIO įvyniojimais. Karantino metu, galite pasidaryti šią procedūrą ir namuose.
Su STYX ANTICELIULITINIS ĮVYNIOJIMAS „CELIO GEL“ (yra vidutinio stiprumo, stiprus ir ypač stiprus, patartina pradėti nuo vidutinio stiprumo) išsitepkite celiulito pažeistas vietas ir apvyniokite plėvele (yra profesionali, bet galite naudoti ir maistinę plėvelę). Būtinai naudokite pirštines ir jokiais būdais priemonės neplaukite su vandeniu! Pradžioje jausite stiprų deginimo jausmą, vėliau, pajutus šaltį, pasidarykite karštos arbatos. Gulėti reikia apie 1val. Po procedūros pasitepkite STYX ALAVIJŲ GELIS PO PROCEDŪRŲ ST83013 arba STYX EXCLUSIVE GELIS PO PROCEDŪRŲ.
Vietas, su stipriai išsiplėtusiomis kraujagyslėmis, prieš įvyniojimą būtina patepti STYX ŠALDANTIS GELIS.


Dėl konsultacijos kreipkitės į kosmetologę Editą! 

 

Kūno priežiūra