Diteja | Apie mus
342
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-342,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Apie mus

Kiekvienas klientas – mums tarsi geras draugas. Jam skiriame nuoširdų dėmesį, kūrybiškumą ir profesionalumą. Ditėja komanda – tai specialistai, kurie myli savo darbą, mes mokame išklausyti, galime patarti ir padėti išryškinti Jūsų individualumą bei atskleisti natūralų Jūsų grožį. Jūs visuomet laukiami grožio salone Ditėja.

 

Ditėja – tai daugiau nei grožio salonas. Tai vieta, kurioje kiekvienas gali atsipalaiduoti ir pasilepinti. Salone dirba tik gabūs ir profesionalūs grožio specialistai, kuriems svarbiausia ne tik suteikti kokybiškas paslaugas, bet ir profesionaliai konsultuoti bei puoselėti Jūsų grožį! Juk grožis teikia pasitikėjimo savimi, tad leiskite sau būti nepriekaištingo grožio.

Mūsų salonuose teikiamos kirpimo, plaukų dažymo, kosmetologinės, makiažo, manikiūro, pedikiūro, veido procedūrų, masažo bei daug kitų paslaugų.

Mes visuomet laukiame Jūsų!

marco-lastella-287152

Mūsų meistrai